מעולה - לשלב הבא

סדנת אימפקט התחילה אצלי מסע של התפתחות אישית שהפכה לדרך חיים. סדנה עצמתית, מטלטלת, מדוייקת ומשנת חיים. בחמישה ימים אתה לומד על עצמך יותר מאשר בארבעים שנה. מבין מה מניע אותך? מה חוסם אותך? מרחיב את התודעה בצורה מופלאה. יוצא ממנה אדם אחר. הרבה יותר טוב. לך ולסובבים אותך. שני המנחים מדויקים להפליא והמתכונת מנצחת. ממליץ בחום!
אודי עקיבא
אודי עקיבא
09:36 13 Aug 19
באימפקט קיבלתי כלים איתם אעבוד במשך כל התקופה הקרובה של חיי בשאיפה להשתפר מיום ליום כדי להיות הגרסא הטובה ביותר של עצמי!
המודעות שהגעתי אליה הייתה ברמה הכי גבוהה שיכולתי להגיע אליה- יחסית לכל השיעורים והספרים הרבים שקראתי שעסקו בפיתוח אישי, וזאת משום שאימפקט מרכזת את כל הידע לפיתוח אישי בצורה כזו שכל אחד מרגיש טיפול רגשי פרטני שמביא אותו להעשיר את העולם באיכויות שלא מצויות בכל פינה.
זוהי המלצה שהיא חובה לכל אדם שרוצה להעמיק בנפשו בכדי להיות שלם.
Dina Avinoam
Dina Avinoam
12:38 15 Aug 19
על אימפקט שמעתי דרך חבר.
אמרתי לו "נשמע נחמד אבל עזוב, אני וסדנאות זה לא".
מעולם לא הרגשתי צורך ללכת לסדנה כדי לשפר משהו בעצמי, אם אני רוצה לשפר, אני מחליט ומבצע.

ניסיתי לשפר דברים בעצמי לבד , אבל אז הבנתי שיש צורך במשהו קצת יותר עמוק , משהו שיצלול לתוך השורש שלי, לדפוסים שהתגבשו בי ולרוב מנהלים אותי, לילד שהייתי... ובאימפקט בתבונה נוגעים בדיוק בנקודה הזו.

טל וסיגל רבי הניסיון, בעלי יכולת דיוק, ירידה לפרטים, סבלנות והרבה חכמה פורטים על המיתרים ומזהים במדוייק את המקור והשורש אליו צריך להתחבר ואותו צריך לקבל.

זו סדנה משנה חיים, אני לוקח ממנה המון במטרה לתת לקרובים שלי הרבה ממה שלקחתי.

"מטרתם של החיים היא להיות מי שאנחנו ולהיעשות מי שאנחנו מסוגלים להיעשות".(שפינוזה)

ממליץ לכולם להיות עצמם ולהשאיר את הסקפטיות בצד. ברגע שעשיתי זאת והצטרפתי לסדנא, זכיתי במתנת חיי.
Guy Zohar
Guy Zohar
18:50 11 Jan 20
סדנא מדויקת ומדייקת המשאירה טעם של עוד ורצון גדול להתפתח ולשפר את חייך ואת חיי הסובבים אותך.האופן בו החומר מועבר מעורר השראה ומעודד להתקדמות באופן ככ נכון ומדויק.האימפקט מורגש בכל רגע.ממליץ לכל אחד בכל גיל בכל מצבתודה רבה טל והצוות
Oren Orbach
Oren Orbach
18:11 08 Aug 23
אם אתם לא חיים בשלום עם עצמכם או מרגישים שהאיזון שלכם מופר ויש אנשים/אירועים/תכונות/התנהגויות שמולם אתם מאבדים את השקט הנפשי שלכם, סדנת אימפקט בבית הספר למנהיגות תודעתית של טל בשן לא רק תגלה לכם את הסיבה האמיתית האישית שלכם לכך אלא גם תציע דרך לצאת מזה. מומלץ לכל מי שמחפש לחיות את החיים בהנהגה עצמית (כולנו). בעיניי, ההשקעה הכי טובה שאדם יכול להשקיע בעצמו.טל תודה
Robert Perlov
Robert Perlov
19:05 09 Sep 23
כמה ימים אחרי שהסתיימה החוויה המופלאה הזו, אני יכולה לכתוב מה הייתה עבורי סדנת אימפקט.
אני חיילת משוחררת, נמצאת בנקודה ש"כל החיים עוד לפני", כל האפשרויות פתוחות ונותר לי רק לבחור ולפלס את דרכי.
בסדנה למדתי להקשיב פנימה, להבין אלו פחדים עוצרים בעדי מלממש את כל התשוקות שלי, וכיצד להתגבר עליהם ולחיות את המציאות שעליה אני חולמת!
הסדנה נותנת לכל משתתף הזדמנות להכיר יותר טוב את התודעה שלו, להבין איזה תכונות ואירועים יוצרים אצלו תגובות שליליות וכיצד להחזיר את השליטה על האיזון הנפשי לידיים שלו.
טל וסיגל, צמד המנחים המוכשרים, יוצרים מרחב בטוח להיחשף בו תוך הקשבה רבה ונותנים לכל אחד מהמשתתפים כלים להמשך הדרך.
אני כל כך שמחה ומודה על ההזדמנות לעבור את החוויה הזו בגיל צעיר, ככה שאוכל לקבל את הבחירות החשובות בחיי ממקום קשוב פנימה ולא החוצה 🙂
Lihi Dvir
Lihi Dvir
09:20 14 Jan 20
חלפו מספר שנים מאז שסיימתי אימפקט בהנחיתם של טל וסיגל, היה מכונן ואני ממליצה לכל אחד להעניק לעצמו את המתנה הזו. בימים אלה מאזינה לפודקאסט, לעתים שוב ושוב לאותו פרק, כי כל פעם לומדים עוד משהו שמחזק את הכלים שרכשתי בסדנה, תודה לך טל
limor
limor
19:58 19 Feb 23
קורס אימפקט- חוויה משנת חיים. למידה ועבודה פנימית עמוקה ועוצמתית. מומלץ בחום.הפודקסט “ סליחה זה לא שהזמנתי״ הפך להיות פס הקול של הבקרים שלי לתקופה מסויימת. מקדם לשינוי בחיים❤️
יפעת אליאס
יפעת אליאס
15:17 25 Feb 23
לאורך חיי היו כל מיני צמתים בהן היה לי צורך לקבל תשובות, לחדד מה אני חש ומה עלי לעשות כדי לתקן, לרפא, לצמוח. באותן הפעמים הצורך הזה נענה במתן עזרה מאנשים שתרמו לתחושה טובה שעזרה להפיג כאב ועזרה לנקות אבל אף פעם לא הרגשתי שזה עמוק מספיק, תמיד נשארו סימני שאלה תלויים ולא הצלחתי להפנים את התובנות לאורך זמן.
לסדנת האימפקט של סיגל וטל הגעתי בזכות האנשים היקרים לי בחיי ואני מודה על כך מאד.
בפעם הראשונה אני מרגיש שהתהליך היה עמוק באמת והצליח להגיע למקומות שלא נחשפו עבורי קודם לכן.
הרגשתי שמגלים לי פתרון אמיתי כמו חייט שתופר עבורי חליפה לפי מידה, בפעם הראשונה בחיי אני מרגיש שהצלחתי להפנים את התובנות, שקבלתי כלים אמיתיים לעבודה לצמיחה אישית.
כור ההיתוך הזה, הטוב והמכיל, של הקבוצה שלא נותן לך לברוח לתוך עצמך, להרגלים, לאוטומט, זה מה שעושה את ההבדל.
סיגל וטל פשוט מדהימים, קשובים ומכילים באמת, עם חוכמה אדירה ואנרגיות נתינה אינסופיות שמגיעות מהאהבה למה שהם עושים, עם נסיון מטורף של עשרות שנים, שבולט כל כך בדיוק בו הם מצליחים לראות כל אחד ואחת.
אני מודה מאד על התהליך שעברתי ואני ממליץ בחום לכל אחד שאוהב את עצמו ובייחוד לאלה שלא אוהבים את עצמם, פנקו את עצמכם במתנה אמיתית לחיים, עופו על הסדנה הזאת והעיפו את חייכם קדימה. באהבה ❤
Asaf Weisberg
Asaf Weisberg
11:44 11 Jan 20
לפני כ6 שנים השתתפתי בסדנת אימפקט למנהלי מרפאות, בשירותי בריאות כללית.
חוויה שבלי ספק שינתה את חיי. זה היה רגע מכונן לא רק עבורי,
אלא גם עבור בני משפחתי.
למדתי בשלב ראשון לזהות דפוסים אוטומטיים ודרכי חשיבה מקובעים, ואח"כ איך להתבונן בהם ולשנות אותם.
הפנמתי מושגים שהפכו דרך חיים עבורי ועבור משפחתי.
למדתי איך להתבונן על המציאות דרך פריזמה רחבה, ולהבין שיש יותר מדרך אחת לפתרון.
למדתי שהאירועים והאנשים שמעצבנים או מכעיסים אותי הם מראה שעוזרת לי להתבונן ולגלות את האמת הפנימית שמנהלת אותי.
אני מצליחה היום למצוא את התשובות מהר יותר ולשמור על איזון ושקט לתקופות יותר ממושכות.
אני כיום מנהלת את חיי וחווה אותם במלוא עוצמתם ולא נותנת למציאות להסיט אותי מהחלומות שלי.
לחיות ממקום של אהבה ולא של פחד...
ללמוד באילו פריזמות אנחנו בוחנים את המציאות...
ללמוד איך לברוא את מציאות חיי ולהגשים חלומות...
להתחבר לאני האמיתי...
ולסיכום במילה אחת: impact
אי אפשר בלי מילה על המנחים...טל ומתי הם מנחים אגדיים, הבהירות והדידקטיות של המסרים,
הדרך היצירתית בה הם מנחים את הסדנה באווירה עוטפת , מקבלת ומאפשרת הופכים את חמשת הימים איתם לחוויה של פעם בחיים.
ממליצה בחום!
Yael Olami
Yael Olami
10:45 13 Aug 19
לכל בוגרי אימפקט לדורותיהם.. אם אתם רוצים להעמיק מעבר בנבכי התודעה ומערכת ההפעלה . להבין את הסרגלים והיד אוחזת יותר טוב .. זה המקום... הקורס בנוי בצורה לוגית(בכל זאת מהנדסת 🙂 ) עם תרגילים שמלווים ועוזרים בהפנמה .. מומלץ! ההרגשה הייתה לחזור לבית חם ומוכר...
Orit Assaf
Orit Assaf
11:37 29 Dec 20
הייתי שותף לסדנת אימפקט האחרונה ואני חושב שכל אדם, בכל גיל, שרוצה לעשות שינוי חיובי ומשמעותי בחיים שלו, צריך ללכת לסדנה הזאת.
Saar Danon
Saar Danon
07:09 13 Aug 23
משנה חיים ברמות הכי עמוקות שיש. עשיתי את אימפקט הראשון ב2017, התובנות מלוות אותי עד היום.
Adi Rubin
Adi Rubin
10:33 16 Feb 23
אם אתה רוצה מתנה לחיים שלך או ליקרים שלך זו אימפקט, בה אתה פוגש את המקום שאתה משתוקק אליו כל החיים, באנגלית קוראים לזה SELF REALIZATION.

הגעתי לאימפקט דרך העבודה, בהתחלה לא ידעתי לאן אני מגיע. בחמשה ימים של הסדנא ויום אחרי יום התחלתי לגלות ולהתחבר למקומות פנימיים שהזנחתי בתוכי שנים. עם הגילוי הזה וראיית החופש שלי בתוך זה החיים שלי השתנו לטובה, היכולת הפנימית והמסוגלות שלי עלו.
אחרי החוויה העצומה שעברתי בסדנא השתוקקתי לכנס לקורס מנחים וללמוד את השיטה לעומק וכן זה קרה עם החברה המקסימים טל, סיגל, ליאן ויפעת.
בקיצור זכות גדולה לעבור תהליך כזה...
Mike Safadi
Mike Safadi
18:53 23 Dec 19
סדנת האימפקט של טל בשן מעשירה ברמה משנה חיים. מאפשרת עבודה עצמית מעמיקה. בנוסף, ישנו הפודקאסט המדהים שלו ומפגשי ההעמקה בו, שנותנים רבדים נוספים ומעמיקים
eyal Vadai
eyal Vadai
10:10 15 Feb 23
היי,השתתפתי באימפקט בב2018.חוויה מעצימה, מעשירה שבעיקר שמה לך מראה לעצמך ולהתנהלותך ונותנת כיוון וחישוב מסלול להמשך הדרך.האנשים היו החלק הגדול של החוויה, מגוון של אנשים טובים חכמים שבאו לקבל ולתת וגם ללמוד ולשפר את איכות חייהם הן ברמה האישית והן ברמה המקצועית.ממליצה בחום.חגית חיימוף
Dr. Moshe Chaimoff
Dr. Moshe Chaimoff
10:09 15 Feb 23
עברה כבר חצי שנה בערך מאז שהשתתפתי באחת הסדנאות של אימפקט שהועברה על ידי טל בשן. הסדנא הייתה מדהימה. ירדה באמת לעומק הדברים, לשורש של ההתנהגות, התחושה והמעשה. התובנות מהסדנא מלוות אותי ועוזרות לי להבין גם דברים חדשים שאני נתקלת בהם.
כל כך שמחה שהייתה לי ההזדמנות ללמוד את הדברים האלו. תודה רבה!
Johanna Shiri Haitov
Johanna Shiri Haitov
10:47 08 Aug 19
מאזינה אדוקה לפודקאסט, מידי פעם חוזרת אליו לשמוע שוב פרק מסויים. כל פעם נופלים עוד אסימונים ומתחדדים עוד דברים.רכשתי גם את הקורס הדיגיטלי מה שמתואר צומח והוא לא פחות ממשנה חיים.מחכה בכליון עיניים להגיע לסדנת אימפקט. גם זה יקרה !תודה טל
Keren G
Keren G
06:57 16 Feb 23
סיימתי את סדנת אימפקט לפני יומיים- אז אמנם אין לי פרספקטיבה של זמן, אבלכבר עכשיו אני יכולה להגיד שלסדנה אכן הייתה השפעה מיידית עלי, מהיום הראשון.טל מנחה עוצמתי, אך נגיש, שמצליח בניסיונו הרב לזקק ולדלות מכל אחד, משהו שיוכל לקדם אותו לחיים חופשיים ומאושרים יותר.האנשים שעשיתי איתם את הסדנה היו מדהימים והפכנו לקבוצה תומכת ומכילה כבר מהיום הראשון.בשורה התחתונה, אני ממליצה בחום, לכל אדם להשתתף בסדנה הזו, רק בואו מוכנים להתמסר (וגם אם לא, טל ימצא את הדרך אליכם…).
Michal Reshef
Michal Reshef
10:29 19 Aug 23
הגעתי לאימפקט בעקבות משבר בעבודה. חשבתי שאני מגיע לעוד סדנה רגילה שבה אני אגלה כמה דברים על עצמי.
גיליתי שאימפקט בגלל המבנה המאוד מתודולוגי שלה יודעת לחדור עמוק מאוד ובאמצע הסדנה בשנייה אחת כל הדפוסים שלי התחברו לתמונה ברורה.
יכולתי לראות בבירור איפה החלק שלי במשבר והיה קל משם לפעול כך שאני לא אשחזר את המשבר הזה יותר במקומות אחרים.

ממליץ בחום גם כמקום להתפתחות אישית וגם כמקום לצבור כלים ניהוליים.
Benny Reich
Benny Reich
13:33 20 Dec 19
עשיתי את קורס אימפקט בעבודה לפני 6-7 שנים ועדיין חושבת עליו. גם הפודקסטים ממש מעולים ופותחים את המחשבה למלא כיוונים. ממליצה בחום!
Idit Keren-Ziv
Idit Keren-Ziv
21:38 22 Mar 23
סדנת אימפקט פגשה אותי בול בזמן - בתקופה של התלבטות על המשך הקריירה, בתהיות לגבי עצמי וחיפוש תשובות.
למרות שעסקתי כבר תקופה בחשיבה ובעבודה פנימית, גם בעזרת ספרים, סדנאות ותהליכי אימון - אימפקט הפכה למפגש עומק ראשון עם עצמי.
המפגש הזה הוא מאוד אישי, מאוד ספציפי ומעשי. זה לא לדבר על, זה לחיות את. עומק התובנות, עוצמת "המכה" בבטן, אבל איתה גם עוצמת השחרור - לא היו דומים לשום דבר שפגשתי קודם.
גם הדרך עצמה - הדיוק הרב בו הדברים מוגשים, העומק והמורכבות הלא מתפשרים, השילוב המפתיע בין ההגיון לבין הרוך האנושי - קסמו לי מאוד.
ולא מדובר רק בזעזוע חד - פעמי. אימפקט הפכה מבחינתי לנקודת מפנה, משם התחלתי לסלול דרך חדשה, נכנסתי למקצוע חדש. וגם המשכתי במסע של התפתחות אישית. ההשפעה של זה ניכרת בכל יום, ביחסים עם ההורים ובזוגיות, בדינמיקה עם הילדים ובפרקטיקה מקצועית.
וגם היום כשאני לומד עוד גישות, בוחן זויות חדשות ומנסה להעמיק בהבנת העולם והאדם בתוכו - לא פעם אני משווה ובוחן את הידע החדש בשפה האימפקטית.
איגור קנופ
איגור קנופ
08:45 22 Dec 19
השתתפתי באימפקט, אימפקט + ובעוד מפגשי + + + טל וסיגל מדהימים! מקצועיים, קשובים אותונטיים ומייצרים תהליך סופר משמעותי! טל פותח את הבית ובמקביל פותח לכולם את הלב.ממליצה בחום.
michal perry
michal perry
07:56 20 Feb 23
אימפקט אונליין, סדנה מעולה עם נגיעה בתודעה ושיפור איכות החיים הנפשית.חובה לכל אדם!
amit avivi
amit avivi
16:20 08 Aug 23
סדנת אימפקט כשמה כן היא,חוויה עוצמתית עם השפעה מיידית. הרגשתי כמו על שולחן ניתוחים, במשך חמישה ימים התת מודע מתעורר ודברים פשוט נהיו יותר ברורים הודות לעבודתם המקצועית והרגישה של טל וסיגל. בנוסף, הקבוצה עם האנשים האיכותיים ששהיתי במחיצתם במהלך הסדנה היו שילוב מושלם. אל תחשבו פעמיים. תנו לעצמכם את המתנה הזאת וכמה שיותר מוקדם !
הדס בכור
הדס בכור
09:02 13 Aug 23
השתתפתי בסדנת אימפקט בשבוע שעבר ואני שמחה שהשקעתי בעצמי.הסדנא ממש פוקחת עיניים, נותנת כלים, מציפה את השדים ואת הבורות שאיתם אני מתמודדת ומלמדת איך להכיל ולקבל אותם ואת הכלים להתמודד איתם.למרות האינטנסיביות של הסדנה והרגשות העוצמתיים שצפו, היא תמיד תיזכר עבורי כחוויה משנה חיים, בזכות טל בשן שאישיותו ומקצועיותו איפשרו לי להיפתח- הרגשתי שאני במקום הנכון והבטוח להתחיל תהליך.זכיתי להיות חלק מקבוצה מהממת ששיתפה ואיפשרה שיתוף, שהכילה ונתנה חיבוק. זה לא מובן מאליו כשלפני רגע היינו בעצם 14 נשמות שלא נפגשו מעולם.ממליצה מכל הלב!!!
Odelya Goldman
Odelya Goldman
11:26 17 Aug 23
השתתפתי בסדנת אימפקט השבוע. הייתה סדנה מאלפת, פותחת לב וראש, שעזרה לי ללמוד לא מעט על עצמי ועל הקשרים שלי עם אחרים ועם העולם. טל בשן, מרצה בחסד ואדם מבריק, שמצליח לנתח את האירועים בצורה מעוררת התפעלות. התחלנו 14 איש את הסדנה ביום ראשון ויצאנו ממנה ביום חמישי אנשים אחרים, עם תובנות רבות ובעיקר לב פתוח לעצמנו ולאחרים. חווייה מומלצת ביותר לכל אדם שרוצה להעניק לעצמו מתנה לחיים!
Riki Reuven
Riki Reuven
09:56 11 Aug 23
עבורי הסדנא היתה כמו השיר "נשל הנחש" של מאיר אריאל :

"עני ורש ומרושרש,
מביט בנשל הנחש.
לו רק יכולתי גם אני כך להגיח.
בהשילי בלי כל חשש,
תרבות של עור אשר יבש,
וכמו חדש למחוז חפצי אגיע. "

סדנת אימפקט מגשימה את המשאלה לצמוח ולהשתחרר מממעצורים. הדרך ללהתגבר על המעצורים אותם אנחנו פוגשים שוב ושוב לא קלה, אבל אפשרית. מדהים שהתשובה נמצאת בידינו אבל אינינו יודעים לנסח את הפיתרון לבד. גם החויה עצמה של "השתחררות מתרבות של עור אשר יבש" היא עוצמתית ובלתי נשכחת. טל ומתי ידעו בתבונה ורגישות רבה לתת למשתתפי הסדנא להגיע ליעד בעצמם. כמו יד נעלמה שמכוונת באפלה.
Moti Ben Nun
Moti Ben Nun
11:04 08 Aug 19
אני מאמין שלכל אחד יש שלב מסוים בחייו בו הוא עוצר, מסתכל אחורה, ובוחן האם מה שעשה עד כה נכון לו ואיפה הוא באמת רוצה להיות. "מה מפעיל אותי והאם זה לטובתי "אז זהו - רובנו כנראה חושבים על זה אבל לא בטוח שעושים עם זה משהו מסיבות שונות, ביניהן פחד, וחשש משינוי, מה עוד שאין לנו את הכלים המדויקים להציף את התובנות הנכונות.לשמחתי פגשתי את טל בשן וחוויתי את הסדנא הייחודית שלו, ובעזרת הכלים אותם פיתח, הצלחתי לזהות את הדפוסים שאני פועל לפיהם ומקורם, והחשוב ביותר לסמן את השביל בו אצעד .קל זה לא , רחוק מזה, יש שלבים שרוצים להפסיק, מתקדמים וחוזרים אחורה, נופלים וקמים, אבל לבסוף , בהכוונה, במיקוד, ובסבלנות רבה , מגיעים לדרך , לכלים , הנכונים והמתאימים , שעל פיהם נדע לבחון, להבין , לתקן, להתקדם, ולצמוח בכיוון הרצוי המדויק והנכון לנו.ממליץ בחום על סדנת האימפקט לכל מי שמוכן לבצע את קפיצת הבנג'י הזו (יש חבל. חזק. גם אם לפעמים נדמה שלא) כי שכרה בצידה.
שי פרסלר
שי פרסלר
10:58 22 Feb 23
סיימתי בשישי קורס אימפקט שנערך כל השבוע. הקורס היה מעמיק , חד ומדוייק עמוק פנימה בתוכי. נותן להבנות לחלחל ולהדהד בתוכי פנימה. היה עוצמתי ומרגש. קבלתי מתנה שתשפיע ותאפשר לי לצמוח בכל הרבדים והקשרים בחיי.
זכיתי בקבוצה נהדרת שתמכה ואפשרה לכל אחד להפתח הכי כנה ועמוק שאפשר.
תודה ענקית מכל הלב טל וסיגל שסייעה בענק. שני מופלאים אתם.
Dotan Meishar
Dotan Meishar
16:16 24 Apr 21
כל מילה שתאמר או תכתב על הסדנא הזאת, רק תקטין את מה שהיא.
עברתי בחיי לא מעט סדנאות והדרכות דומות. אף אחד לא היתה ברמה, בעומק , במקצועיות, בטוטאליות של אימפקט עם טל וסיגל.
נכנסנו 13 זרים וחשדניים ויצאנו אחים מחוברים.
ההסתכלות וההתייחסות לכל אחד בסדנא כאילו שהוא היחיד בחדר, הגעתי לתובנות אישיות ב 5 ימים שב 42 שנות חיי לא הגעתי.
במיומנות מטורפת ידעו להביא אותי ואת כל הקבוצה להתבוננות פנימית, עמוקה וכנה, לשינוי תפיסה ולמיקוד שליטה פנימי. וברמה הארגונית, הארגון זכה ל 13 מנהלים מחוייבים ומחוברים שבשום קורס ניהול לא ניתן היה להשיג את התוצאה הזאת.
תודה טל וסיגל, על השבוע המשמעותי בחיי 🙏
Tal Langevich Avraham
Tal Langevich Avraham
14:56 31 Mar 19
לפני יומיים סיימתי קורס אימפקט ערב ונותרתי מלאת הערכה ותודה. ממליצה בחום לכל מי שרוצה לשנות מציאות, ולשפר את חייו. הקורס מעניין, תכליתי ומספק סביבה מכילה ומפנקת. קורס שבאמת מסייע להסיר מכשולים והרגלים מעכבים בחיים.
תודה רבה לצוות המקסים שעטף אותנו במקצועיות וסבלנות ובמיוחד לטל שהוא אלוף בלראות מעבר למילים והדמעות יורד אל שורשי הבעיות, ונלחם במלא עוצמתו כדי שכל משתתף יצליח להרגיש ולהבין מה קורה שם... תודה רבה❤️
Sagit Torem
Sagit Torem
15:13 07 Mar 21
באתי לסדנא ולא הייתי בטוח ב 100% שזה יעזור, אחרי יומיים התחלתי להבין שזה יכול לעזור , ובסיום הסדנא התחלתי לשאול מתי הסדנא הבאה.

משפחת אימפקט עזרה לי להבין את מה שלא הבנתי במשך 20 שנה , ממליץ בחום לכולם.
Zareh Ardekian
Zareh Ardekian
11:09 09 Mar 20
הגעתי לאימפקט בשלב בחיי בו רוב הפעולות שאני עושה הן אוטומטיות. פעולה אוטומטית מתבצעת באופן מהיר ומדויק באמצעות במאמץ מנטלי מזערי, כך שגם לא נדרש ממני להשקיע אנרגיה כדי להתנהל.
באימפקט למדתי שניתן ואף רצוי מידי פעם לנהוג ברכב מצוייד בגיר ידני במקום גיר אוטומט. לנתח את המהלכים , להבין מהיכן הם מגיעים ולפעול בדיוק הפוך מההרגל כדי לרכוש הרגל יעיל יותר, בריא יותר, טוב יותר.
Limor Reich
Limor Reich
12:21 20 Dec 19
הגעתי לסדנת האימפקט בעקבות המלצות של קרובי משפחה ולאחר התלבטות ארוכה.
חששתי שהסדנה לא תוכל לחדש לי משהו שכבר שמעתי בסדנאות, לימודי אימון ו- NLP ובתהליכי אימון שונים שעברתי.
האמת היא שידע כבר היה לי אבל איכשהו היישום שלו לא עבד לי במאה אחוז ותחושת החוסר הזו נתנה לי דחף להירשם לבסוף. אני שמחה על כך משום שזו מתנה אמיתית, שיכולתי לתת לעצמי עבור תהליך הצמיחה האישי שלי.

להבדיל ממסגרות אחרות שחוויתי, אימפקט הפגיש אותי עם הילדה שבתוכי וגרם לי להבין ולדייק את הקשר בין סיבות ותוצאות המשותפות למספר תחומים בחיי כאדם בוגר.
אימפקט הוא תהליך מעשי המשלב לימודי תיאוריה ועוסק ב"איך" - איך אני באמת יכולה לבחור את התוצאה אליה אני ראויה ושואפת ואיך אני יכולה לא לחיות את חיי על אוטומט.
למדתי איך להקשיב לעצמי, להבין את הפחדים שלי ולזהות דפוסים שהתגבשו בי לאורך חיי והיום כבר אינם משרתים אותי.

טל וסיגל הם מנחים מהממים עם המון הבנה, הקשבה, סבלנות ואהבה. רואים עליהם כמה הם חיים ונושמים את המקצוע שלהם. היה כל כך טוב לראות אותם עובדים ביחד ומשלימים האחת את השני. הם התאימו את עצמם ואת תהליך האימפקט לכל משתתף, כך שכל אחד מאיתנו יכול היה לעבוד בקצב שונה ובסגנון המתאים לו.

המון תודה על האהבה, הצמיחה וההזדמנות להצטרף למשפחת האימפקט. ❤️
Jennifer Simon
Jennifer Simon
14:34 07 Mar 20
סיימתי לאחרונה את קורס אימפקט, ואחרי 30 שנה בעולם המודעות אני יכולה לומר שזה אחד הקורסים!טל זיקק נוסחה מעשית לפיצוח הדפוסים המנהלים אותנו ממחשכים, והוא מעביר אותה בפשטות וברהיטות, בצורה עמוקה, יסודית, חסרת פשרות, בשיתוף פעולה מרשים עם הצוות המהמם שלו. ממליצה בחום לכל מי שמבין שהאבולציה המשמעותית היחידה שלנו כרגע היא בתודעה.
ענת שן
ענת שן
17:09 08 Aug 23
הכובע שאימפקט חובשת הוא כובע למנהלים, מקצועי, מוסדי. ובהחלט לאחר אימפקט אני מנהל טוב יותר, מתקשר טוב יותר עם העובדים שלי, מבין מה מניע אותם והיכן הבורות שהם ממשיכים להפיל את עצמם אליהם, ובכך להרים את התפוקות והביצועים. מעולם לא היה לי חיבור טוב יותר עם העובדים שלי, מההבנה הפשוטה שמאחורי התואר "עובד" יש אדם עם מערכת הפעלה מסויימת.
אבל אימפקט היא לא סדנה למנהלים. אימפקט היא לא סדנה שנותנת כלים (היא כן, אבל זה רק תוצר לוואי).
אימפקט היא סדנה שבאה בהבנה פשוטה - כל עוד לא תבין למה מה שמניע אותך מניע אותך, מה השורש העמוק הזה שהופך אותי למי שאני ולמה אני חי כמו שאני חי, לא תוכל לשנות הרגלים, התנהגויות, וכמובן לא תוצאות.
וברגע הזיהוי הזה, אימפקט לחלוטין מורידה את הכובע ה" מוסדי" הזה שלה, והופכת להיות ניתוח לב פתוח. כל אחד מאיתנו חושב שטוב לו, רע לו, או שאלו החיים וזה מה יש. נתפשר עליהם בסוף ונקבל את רוע הגזרה.
ואז באה אימפקט ומראה שכשאתה מגיע לשורש העמוק הזה, מאותה הבנה שגם אתה מאחורי התפקיד שלך הוא אדם, ואתה יכול בהכי קלישאתי שיש - באמת ל-ה-ר-ג-י-ש שאתה אוהב את עצמך (לא לדעת, להרגיש, כמו להרגיש אהבה לבן/בת זוג ועכשיו לבהות במראה ולהרגיש את אותה האהבה) - החיים הופכים למתנה. המציאות מקבלת גוון אחר, ואותם הדברים שבעבר גרמו לסבל עכשיו נראים כמו סתם חלקים במציאות הסובייקטיבית שלי - ואני משוחרר. אני חופשי. אני אוהב את חיי, ואוהב אותי.
הרי איך אוכל לנהל ולהוביל, איך אוכל להיות מנהיג - אם לא אהיה קודם כל המנהיג של חיי?

בסוף, אימפקט שואלת שאלה פשוטה שאף קורס אחר למעשה לא שואל
האם את/ה מוכן/ה לקחת אחריות על חייך? להפסיק להאשים את העולם, ואת התוצאות, ולבחור לקחת אחריות על הכל, ומשם לפעול. לבחור את הפעולה במקום שהיא תבחר אותי שוב ושוב ושוב.

למה אימפקט? אם אתה (או את) נמצא במקום שבו כולו אושר, נהנה יום יום מעבודתך, מהאישה, ילדים, לא דואג מכסף ולא חרד לעתיד - אימפקט אינה המקום עבורך.
אם אינך שם ואתה רוצה להיות - אימפקט.
תודה לך טל ותודה לך ליאן - על הזכות להיוולד מחדש, ולהיות המנהיג האמיתי של חיי.
Jonathan Benozio
Jonathan Benozio
10:02 13 Aug 19
במקור התחלתי מהפודקאסט, ונדהמתי מכמה הוא מדוייק.דרכו, הגעתי לסדנת האימפקט, שכשמה כן היא (גם השם מדוייק.. נו באמת)אני יכול להגיד שממקום שאני לא מסוגל להסתכל פנימה ולמצוא תשובות (בקושי שאלות), הסדנה עזרה לי ולקבוצה שהייתה איתי, לראות מציאות אחרת ממה שראינו עד היום, ונתנה לי את הכלים להסתכל פנימה ולמצוא את התשובות.תודה, ממליץ בחום לכל אחד.
Maor Ben Moyal
Maor Ben Moyal
12:19 18 Jun 23
סדנת אימפקט עוצמתית ומרגשת - ומציעה הזדמנות להסתכלות פנימה לתוך האני והבנת תהליכים אישיים וחיבור לתודעה.מועברת בצורה מקצועית ורגישה ביותר ע"י טל וסיגל.אחת החוויות המשמעותיות שעברתי.ממולץ ביותר לכל אחד ואחת!
Elad Vax
Elad Vax
06:55 15 Aug 23
אם באהבה עצמית עסקינו אז סדנאת אימפקט היא המתנה הכי מטורפת ומשמעותית שהענקתי לעצמי!בעודי מקשיבה לפודקסט המושקע והמקצועי של טל בשן "סליחה זה לא מה שהזמנתי" התחלתי להרגיש ולהבין שכנראה זה המקום שחיפשתי הרבה זמן (ותאמינו לי שחיפשתי, מה לא בדקתי (: ) על מנת להבין לעומק מה האבנים הפנימיות הנסתרות שבולמות אותי מלהתקדם בחיים, יוצרות כאב ופחד, לופים עם עצמי. מה בי ייצר את התגובות, הבחירות, תפיסות העולם וההתנהגות שלי. היעדר ההבנה הזו לא איפשר לי ליישם שום שיטה שפגשתי, כי תמיד היה משהו פנימי, שלא ידעתי להגדיר או לזהות, שלא איפשר הבנה לעומק ובעיקר יישום.והינה בא טל והביא את המודל המדויק והחכם והחריף שלו והכוכבים הסתדרו סוף סוף נכון. הכל נהיה בהיר וברור. איזו תחושת הקלה מטורפתתתתתת זו לראות בבהירות ומתוך הבנה עמוקה את המנגנונים שלי שהובילו אותי עד הלום, ועוד יותר שמחה והתרגשות מתעוררות בלב כשאני מבינה היום גם מה ניתן לעשות איתם ואיך בדיוק אני יכולה לפעול על מנת לחיות חיים מאושרים שלווים ומלאים כפי שאני רוצה.הסדנא, בית הספר למניגות תודעתית, האישיות וצורת ההוראה של טל והגישה הייחודית שלו לתלמידים ולתכנים, הקבוצה המדהימה והמיוחדת שהתמזל מזלי להיות חלק ממנה - כל אלה יחד הבטיחו חוויה בלתי נשכחת.Once in a lifetime experience.תעניקו לעצמכם אהבה ותגיעו לסדנאת אימפקט.מבטיחה שתברכו את הרגע!
אניה אושמירסקי
אניה אושמירסקי
11:51 21 Aug 23
הגעתי סקפטית, באמונה מלאה שסדנא מסוג כזה, "רוחניקית", לא יכולה באמת להועיל לי, שאני בשלב טוב בחיים, ושלמה במאה אחוז עם עצמי ועם הדרך שלי. ואז התחילה אימפקט, והחל תהליך אמיתי ועוצמתי- אין לך ברירה, גם אם אתה לא רוצה, אתה לא יכול שלא להשאב ולעשות עבודה אמיתית, עוצמתית ועמוקה עם עצמך. הסביבה התומכת והשלווה, הקבוצה הקטנה, ובראש ובראשונה טל ורותם המנחים, בעלי יכולת ההכלה האבסולוטית וראיית הרנטגן לעומק כל אדם העומד מולם, גם לעיתים אם לא דיבר- סוחפת. ומשם נובט התהליך העמוק לקבלה העצמית ומשם, הנבט הזה יביא לצמיחה אמיתית, לדעתי, לכל אדם. כל אחד צריך לעבור אימפקט. I was impacted! 🙂
Maya Aharoni-Kadosh
Maya Aharoni-Kadosh
07:58 09 Aug 19
חוויתי אימפקט!

חיפשתי מה התרגום למילה אימפקט.
באנגלית הפירוש לImpact היא המילה Impact עצמה. מוזר. הפירוש של המילה זאת המילה עצמה? יש עוד כמה מילים בפירוש שאם מחפשים את הפירוש לכל אחת מהן לא מקבלים חזרה את המילה אימפקט. גם מוזר.
בעיברית כשמחפשים אימפקט קודם כל כתוב Impact באנגלית ואז כתובים תמיד צמדי מילים (השפעה חזקה,רושם חזק). תמיד צמד מילים שלכל אחת מהמילים בצמד יש פירוש משל עצמה. שוב מוזר?
המשכתי לבדוק.
חיפשתי את ההגדרה ל - אירוע מכונן

ואז נפל לי האסימון מה זה אימפקט

ארוע מכונן זה ארוע משנה חיים או בונה חיים או רוקם חיים או עוד הרבה מילים שאפשר לשים לפני המילה חיים ויתאר את הביטוי Life-altering event

חוויה, ארוע, אתגר, אבידה, הוויה
אם הוא מכונן
הוא עשה אימפקט
בי

וזאת אימפקט!
מכוננת בחיים של כל מי שיבחר לעבור אותה!

להבין לעומק את התחושות, המחשבות והרגשות שלנו, ולהפוך את הכל למילים פשוטות ומובנות.
לקבל כלים פרקטיים לארגז הכלים שלנו.
לייצר שינוי ותנועה!

פשוט כמה שזה מדהים
מדהים כמה שזה פשוט
לעבור לשבת על הכיסא המאתגר שמחזיק במושכות
של החיים!

הקבלה היא הבשורה הכי משמעותית עוצמתית עד כה - לקבל את עצמי, את כל כולי!
סוף סוף אני מצליח

הבנתי מה זה אימפקט
את הפירוש
את העוצמה
את המשמעות
את הקבלה

טל, סיגל, ליאן ויפעת.
אני מרגיש את העומק וההתרחבות ברגש ההודיה!
אליכם! בזכותכם!
תודה על הכל

ניצן
Nitzan Maril
Nitzan Maril
07:28 23 Dec 19
הקליק שלי עם אימפקט, התחיל בעודי בוהה ב"כתבי הקודש" פייסבוק, מבין כל התמונות המשפחתיות באתרים אקזוטים בעולם, קפץ לפתע פוסט המלצה של חברה. לחצתי לייק ואמרתי לעצמי, שיהיה לי זמן אבדוק את הנושא. עכשיו אוגוסט הילדים בחופשה, אנחנו לפני טיול משפחתי לפריז. אין סיכוי שאני מתחייבת' מבחינת לוחות זמנים והוצאה כספית. ואז הודעה בפרטי מעוניינת לשמוע פרטים נוספים??? מצאתי את עצמי נרשמת לסדנא, ברגע ובזמן הכי לא מתאים והגיוני. כנראה רגע של חוסר שפיות. בסדנא הבנתי שזה בדיוק הרגע הנכון עבורי. חוויה מטלטת פיזית ורגשית. עבודה אישית אין מקום להתחמק. למדתי להכיר את מערכת ההפעלה האישית שלי. בקיצור מומלץ ביותר.
מירה עוז
מירה עוז
15:15 17 Aug 19
js_loader