logo

טל בשן

הדרך לשינוי תוצאות החיים שלנו מתחילה ונגמרת בתודעה שלנו.

 ישנם ארבעה חוקי ליבה אוניברסליים שבעזרתם תוכלו להשיג  כל שינוי שתרצו.

בקריירה, בזוגיות, מול הילדים ובחשבון הבנק.

נבדק והוכח על פני יותר משני עשורים בכל זירה אפשרית עם אלפי תלמידים, מאות קצינים, מפקדים ומנהלים בכירים.

הכירו את –

מה שמואר צומח

קורס דיגיטלי משנה חיים מאת טל בשן, מייסד בית הספר למנהיגות תודעתית ומפתח שיטת ״אימפקט״.

 

קפסולה של תוכן מזוקק ופרקטי שיאפשר לכם לרתום ארבעה חוקי טבע עוצמתיים ומוכחים – לטובתכם.

מעל 1000 איש כבר חוו מהפכה אמיתית בחייהם בזכות הבנת חוקים אלה.

באיכות החיים, בזוגיות, בהורות, בקריירה ובחשבון הבנק.

ברגע שתדעו לעבוד עם החוקים האלה – תוכלו להשפיע ולשנות כל תחום בחייכם – באחריות.

ועכשיו –  יש לכם הזדמנות לקבל גישה ל״קפסולה״ הזו במחיר נגיש. 

בוגרים מספרים -

מאזינה אדוקה לפודקאסט, מידי פעם חוזרת אליו לשמוע שוב פרק מסויים. כל פעם נופלים עוד אסימונים ומתחדדים עוד דברים.רכשתי גם את הקורס הדיגיטלי מה שמתואר צומח והוא לא פחות ממשנה חיים.מחכה בכליון עיניים להגיע לסדנת אימפקט. גם זה יקרה !תודה טל
Keren G
Keren G
06:57 16 Feb 23
Impact-self creation method
כל מי שיודע בנבכי נשמתו, שאיכות חייו יכולה להראות אחרת...
צריך לעבור את הסדנה הזו.
הסדנה הזו מתאימה לאנשים שרוצים, מסוגלים ומוכנים לראות את הפנימיות השורשית שלהם.
כואבת, מאתגרת ככל שתהיה, תביא אותם לקחת אחריות על חייהם.
מי שמרגיש תקוע...
מי שמרגיש שחלומותיו לא התממשו ולא נראה שיתממשו, כי מציאותו לא משתנה, כי יש לו כוחות חבויים שמושכים אותו מטה/אחורה, שיכולים להיות משפחתיים, זוגיים, מול הורים, מול מעסיק, בקריירה.
העבודה על השינוי התודעתי מאפשרת לך לדייק את עצמך, עוזרת לך עצמך לפרוץ החוצה.
לומדים לגלות מהו הגורם המעכב, המחווט לתודעה שלנו, שמונע מאתנו לצמוח. מהו הגורם המעכב, שתוקע אותנו מול האנשים החשובים בחיינו. לעיתים גורם לנו סבל נוראי וכאב.
החיווט שלנו לתודעה המעכבת, לה אנו לא מודעים, יוצרת תסכול ענק בין מה שאני מרגיש שאני יכול להיות, לבין מה שאני חווה עצמי במציאות.
הדבר הזה, גורם לאותה התנהגות, שגורמת לאותן תחושות תסכול עצומות כמו "למה לעזעזל אני לא מצליח לשנות את זה", "למה אני מרגיש שראשי נחבל כל הזמן באותו קיר", ההרגשה זהה, ההתנהגות זהה, המציאות לא לא משתנה...תחושת תקיעות שעשויה להימשך Life-Time!

זכיתי לקחת חלק, בסדנת Impact, בעבודה קשה של יוזם השיטה, מר טל בשן, במסגרת קורס עתודה ניהולית מעבודתי.
החוויה הייתה מטלטלת, גם בקבוצה של 12 איש, אתה מרגיש כאילו שהעבודה נעשית רק איתך.
אתה עובר תהליך של זיקוק, חיווט מחדש, מעטפת המסכות והחומות נסדקת.
אתה מתחיל לראות את עצמך הגולמי.
אתה נכנס לגעת בעצמך מבפנים, מבין...שבעצם מרגע מסויים בחייך הילדיים, נוהלת ע"י מערכת פרשנויות, התניות, של כל העולם החיצוני ואף אחת מהן...בעצם, לא שלך...
לא היית נאמן לרצונות או לצרכים של עצמך, הלכת לאיבוד!!!
חלק מהבחירות שלך, נעשו לגמרי לא מהמקום האמיתי-שלך.
בסוף הסדנא הבנתי 5 דברים:
1). אני לא אותו אדם שנכנסתי.
There's no way back.(2
3). רוצה להיות אותנטית לעצמי.
4). יש לי עבודה עם עצמי, ניתנו לי כלים.
5). אני בדרך....

מה שמואר צומח!
Riki Nachmias Grinberg
Riki Nachmias Grinberg
12:03 25 Jun 19
נהנתי מאוד מהפודקאסט "סליחה זה לא מה שהזמנתי" ומצאתי את.עצמי מצוטטת ממנו בשיחות עם חברים. קניתי את קורס דיגיטל ומרגישה שזה תהליך פסיכולוגי מואץ. מאוד מאוד עוזר לתפוס רגעים ביום ולשפר את מצבים יום יומיים ומערכות יחסים
Anna Kainer
Anna Kainer
21:53 20 Feb 23
עשיתי קורס אונליין, חוויה מאוד משמעותית ומעצימה.סגל המנחים בהובלתו של טל, מקצועי, מדוייק ויודע להביא את החומר בצורה ברורה ולשלב אותו דרך עבודה משמעותית עם הסיפורים של המשתתפים בקורס.למדתי המון על עצמי, חד משמעית.שווה כל שקל והרבה יותר.תודה!!
אלישע ליברמן
אלישע ליברמן
18:04 08 Aug 23
קורס מדהים ומעצים.לאמיצים שרוצים לעשות עבודה עצמית עמוקה וחזקה תוך כדי רכישת כלים להמשך הדרך.
סתיו אגרנט
סתיו אגרנט
17:45 18 Feb 23
לפני יומיים סיימתי קורס אימפקט ערב ונותרתי מלאת הערכה ותודה. ממליצה בחום לכל מי שרוצה לשנות מציאות, ולשפר את חייו. הקורס מעניין, תכליתי ומספק סביבה מכילה ומפנקת. קורס שבאמת מסייע להסיר מכשולים והרגלים מעכבים בחיים.
תודה רבה לצוות המקסים שעטף אותנו במקצועיות וסבלנות ובמיוחד לטל שהוא אלוף בלראות מעבר למילים והדמעות יורד אל שורשי הבעיות, ונלחם במלא עוצמתו כדי שכל משתתף יצליח להרגיש ולהבין מה קורה שם... תודה רבה❤️
Sagit Torem
Sagit Torem
15:13 07 Mar 21
עשיתי את קורס אימפקט בעבודה לפני 6-7 שנים ועדיין חושבת עליו. גם הפודקסטים ממש מעולים ופותחים את המחשבה למלא כיוונים. ממליצה בחום!
Idit Keren-Ziv
Idit Keren-Ziv
21:38 22 Mar 23
לכל בוגרי אימפקט לדורותיהם.. אם אתם רוצים להעמיק מעבר בנבכי התודעה ומערכת ההפעלה . להבין את הסרגלים והיד אוחזת יותר טוב .. זה המקום... הקורס בנוי בצורה לוגית(בכל זאת מהנדסת 🙂 ) עם תרגילים שמלווים ועוזרים בהפנמה .. מומלץ! ההרגשה הייתה לחזור לבית חם ומוכר...
Orit Assaf
Orit Assaf
11:37 29 Dec 20
הכובע שאימפקט חובשת הוא כובע למנהלים, מקצועי, מוסדי. ובהחלט לאחר אימפקט אני מנהל טוב יותר, מתקשר טוב יותר עם העובדים שלי, מבין מה מניע אותם והיכן הבורות שהם ממשיכים להפיל את עצמם אליהם, ובכך להרים את התפוקות והביצועים. מעולם לא היה לי חיבור טוב יותר עם העובדים שלי, מההבנה הפשוטה שמאחורי התואר "עובד" יש אדם עם מערכת הפעלה מסויימת.
אבל אימפקט היא לא סדנה למנהלים. אימפקט היא לא סדנה שנותנת כלים (היא כן, אבל זה רק תוצר לוואי).
אימפקט היא סדנה שבאה בהבנה פשוטה - כל עוד לא תבין למה מה שמניע אותך מניע אותך, מה השורש העמוק הזה שהופך אותי למי שאני ולמה אני חי כמו שאני חי, לא תוכל לשנות הרגלים, התנהגויות, וכמובן לא תוצאות.
וברגע הזיהוי הזה, אימפקט לחלוטין מורידה את הכובע ה" מוסדי" הזה שלה, והופכת להיות ניתוח לב פתוח. כל אחד מאיתנו חושב שטוב לו, רע לו, או שאלו החיים וזה מה יש. נתפשר עליהם בסוף ונקבל את רוע הגזרה.
ואז באה אימפקט ומראה שכשאתה מגיע לשורש העמוק הזה, מאותה הבנה שגם אתה מאחורי התפקיד שלך הוא אדם, ואתה יכול בהכי קלישאתי שיש - באמת ל-ה-ר-ג-י-ש שאתה אוהב את עצמך (לא לדעת, להרגיש, כמו להרגיש אהבה לבן/בת זוג ועכשיו לבהות במראה ולהרגיש את אותה האהבה) - החיים הופכים למתנה. המציאות מקבלת גוון אחר, ואותם הדברים שבעבר גרמו לסבל עכשיו נראים כמו סתם חלקים במציאות הסובייקטיבית שלי - ואני משוחרר. אני חופשי. אני אוהב את חיי, ואוהב אותי.
הרי איך אוכל לנהל ולהוביל, איך אוכל להיות מנהיג - אם לא אהיה קודם כל המנהיג של חיי?

בסוף, אימפקט שואלת שאלה פשוטה שאף קורס אחר למעשה לא שואל
האם את/ה מוכן/ה לקחת אחריות על חייך? להפסיק להאשים את העולם, ואת התוצאות, ולבחור לקחת אחריות על הכל, ומשם לפעול. לבחור את הפעולה במקום שהיא תבחר אותי שוב ושוב ושוב.

למה אימפקט? אם אתה (או את) נמצא במקום שבו כולו אושר, נהנה יום יום מעבודתך, מהאישה, ילדים, לא דואג מכסף ולא חרד לעתיד - אימפקט אינה המקום עבורך.
אם אינך שם ואתה רוצה להיות - אימפקט.
תודה לך טל ותודה לך ליאן - על הזכות להיוולד מחדש, ולהיות המנהיג האמיתי של חיי.
Jonathan Benozio
Jonathan Benozio
10:02 13 Aug 19
וואו, סדנה מעולה.היכולת של טל ושל מירב לזקק את השורשים שעל פיהם אנחנו חיים מדהימה!הלוגיקה מאוד ברורה המעניינת. טל מנגיש את הדרך לפתרון בצורה קלה, נותן כלים מאוד פרקטיים להבנת מערכת ההפעלה שלנו ופתרון מעשי להמשך עבודה עצמית.למדתי מכל אחד בסדנא וראיתי איך הסיפור שלי שזור בסיפור של כל אחד ואחת בקבוצה. הקבוצה נתנה לי כוח והתחייבות כלפי עצמי להמשך הדרך.מי שרוצה להבין את עצמו בצורה ברורה, שכלית ורגשית חייב לעצמו קורס כזה.השחרור שמגיע הוא עמוק ולכל החיים ועל זה אני מכיר תודה עמוקה.
Netanel Sakat
Netanel Sakat
17:26 09 Sep 23
השתתפתי בקורס אונליין שטל בשן העביר וההמלצה שלי היא שפשוט תעשו את זה.
במהלך הקורס חוויתי צמיחה, סדר במחשבות, הגעה לתובנות מדויקות וקבלת כלים.
וטל בפני עצמו הופך את הזום למהנה, כריזמתי, שנון ואפילו מצחיק.
ממליצה בחום!
Shelly Nisim
Shelly Nisim
15:55 24 Dec 20
סיימתי בשישי קורס אימפקט שנערך כל השבוע. הקורס היה מעמיק , חד ומדוייק עמוק פנימה בתוכי. נותן להבנות לחלחל ולהדהד בתוכי פנימה. היה עוצמתי ומרגש. קבלתי מתנה שתשפיע ותאפשר לי לצמוח בכל הרבדים והקשרים בחיי.
זכיתי בקבוצה נהדרת שתמכה ואפשרה לכל אחד להפתח הכי כנה ועמוק שאפשר.
תודה ענקית מכל הלב טל וסיגל שסייעה בענק. שני מופלאים אתם.
Dotan Meishar
Dotan Meishar
16:16 24 Apr 21
בעבר דחיתי את הקורס מספר פעמים
ידעתי שזה דורש מחוייבת שלי עם עצמי
אחרי שעברתי אותו, הצטערתי על כל הזמן שבזבזתי.
קורס שנתן לי המון
הרבה מעבר למילים
צוות מעולה
מנחים מקצוענים
רק מילה אחת - תודה
חובה על כל אחד לעבור אותו!
משנה חיים!
Mor Valik
Mor Valik
18:22 14 Aug 19
בית הספר מהווה מרחב בטוח ומכיל לעבודה אישית מעמיקה ומשמעותית (במסגרת קבוצתית שמתגבשת תוך זמן קצר ). הקורס מועבר ע"י מנחים מקצוענים, אשר בדרך פשוטה קושרים קצווה לקצווה, ההגעה לתובנות מדהימה. בנוסף, מתקבלים כלים להמשך העבודה גם לאחר הקורס וקבלת מעטפת בדמות קבוצת וואצאפ, פייסבוק וגם פודקאסט מדהים!טל בשן הוא אישיות מרתקת וחכמה, חם ורגיש ובעל שליחות לעזור לכל אדם ואדם המבקש לעזור לעצמו.ממליצה בחום, קורס חובה, משנה חיים ומאפשר לשפר את איכות החיים ומערכות היחסים בחיינו.
שרית נאמן
שרית נאמן
10:03 15 Feb 23
כל מילה שתאמר או תכתב על הסדנא הזאת, רק תקטין את מה שהיא.
עברתי בחיי לא מעט סדנאות והדרכות דומות. אף אחד לא היתה ברמה, בעומק , במקצועיות, בטוטאליות של אימפקט עם טל וסיגל.
נכנסנו 13 זרים וחשדניים ויצאנו אחים מחוברים.
ההסתכלות וההתייחסות לכל אחד בסדנא כאילו שהוא היחיד בחדר, הגעתי לתובנות אישיות ב 5 ימים שב 42 שנות חיי לא הגעתי.
במיומנות מטורפת ידעו להביא אותי ואת כל הקבוצה להתבוננות פנימית, עמוקה וכנה, לשינוי תפיסה ולמיקוד שליטה פנימי. וברמה הארגונית, הארגון זכה ל 13 מנהלים מחוייבים ומחוברים שבשום קורס ניהול לא ניתן היה להשיג את התוצאה הזאת.
תודה טל וסיגל, על השבוע המשמעותי בחיי 🙏
Tal Langevich Avraham
Tal Langevich Avraham
14:56 31 Mar 19
טל בשן משנה חיים. הידע הרחב והעומק שטל מביא לקורס פותח עיניים ונותן פרספקטיבה חשובה ורעננה על איך שאנחנו חווים את עצמנו והסביבה. אבל מעבר לזה, ואפילו יותר חשוב, זאת היכולת הנדירה של טל לראות כל בן אדם לעומק ועם אינטליגנציה ורגישות אין סופית לגעת בריפוי עמוק של כל אחד.❤️
Lida Tabibian
Lida Tabibian
12:16 26 Apr 23
השבוע סיימתי קורס און ליין בהנחיית טל בשן- בין המפגשים ובסיומו הפקתי ערך, תובנות, מחשבות עמוקות והתרגשות מעצם הלמידה החדשה על עצמי שלא חוויתי זה זמן רב
ואני חובבת סדנאות אובססיבית וזו היתה יוצאת דופן
אז את התהליך קשה לתאר פה במילים אני מציעה בחום לעקוב אחריו, יש לו פודקסט שמעביר את רעיונותיו ברמה גבוהה והכי אני ממליצה להירשם מהר לכל סדנה או קורס שהוא מעביר!
חותמת על זה...
עפרית כהנא
עפרית כהנא
13:03 25 Dec 20
אם אתה רוצה מתנה לחיים שלך או ליקרים שלך זו אימפקט, בה אתה פוגש את המקום שאתה משתוקק אליו כל החיים, באנגלית קוראים לזה SELF REALIZATION.

הגעתי לאימפקט דרך העבודה, בהתחלה לא ידעתי לאן אני מגיע. בחמשה ימים של הסדנא ויום אחרי יום התחלתי לגלות ולהתחבר למקומות פנימיים שהזנחתי בתוכי שנים. עם הגילוי הזה וראיית החופש שלי בתוך זה החיים שלי השתנו לטובה, היכולת הפנימית והמסוגלות שלי עלו.
אחרי החוויה העצומה שעברתי בסדנא השתוקקתי לכנס לקורס מנחים וללמוד את השיטה לעומק וכן זה קרה עם החברה המקסימים טל, סיגל, ליאן ויפעת.
בקיצור זכות גדולה לעבור תהליך כזה...
Mike Safadi
Mike Safadi
18:53 23 Dec 19
קורס משנה חיים.
תודה ענקית ל"כללית" שמאפשרת לעובדיה לחוות חוויה כה משמעותית.
טל מנחה ייחודי,לא דומה לאף מנחה שאי פעם פגשתי.
מאתגר מאוד,מחייב לחשוב ולחפור(סליחה....להעמיק).
זכיתי להיות חלק מהמסע המטלטל ו....מעורר.
אינה אנגל- סדנאות גמילה.
אינה אנגל- סדנאות גמילה.
18:02 18 Aug 19
אחד הקורסים הכי טובים שהייתי , חוויה בלתי נשכחת, מומלצת מאוד !
Smadar Asraf
Smadar Asraf
10:25 14 Aug 19
היום סיימתי את אחד הקורסים הכי מדויקים שעשיתי בחיי.קורס מנחי impact.הקורס נתן לי תובנות וכלים דיוק פנימי ושיפר את יחסי אל ועם העולם.בנוסף בונוס נחמד הם חברי המדהימים לדרך וההיכרות עם ליאן יפעת וסיגל יהוד המדהימות.תודה על התמיכה והדיוק תודה על החברות תודה על הקורס המדהים.טל בשן אתה מיוחד ויצרת דבר מדויק וחשוב.ממליצה לכל חברי
Zehava Alon
Zehava Alon
03:59 27 Dec 19
סיימתי לאחרונה את קורס אימפקט, ואחרי 30 שנה בעולם המודעות אני יכולה לומר שזה אחד הקורסים!טל זיקק נוסחה מעשית לפיצוח הדפוסים המנהלים אותנו ממחשכים, והוא מעביר אותה בפשטות וברהיטות, בצורה עמוקה, יסודית, חסרת פשרות, בשיתוף פעולה מרשים עם הצוות המהמם שלו. ממליצה בחום לכל מי שמבין שהאבולציה המשמעותית היחידה שלנו כרגע היא בתודעה.
ענת שן
ענת שן
17:09 08 Aug 23
דרך הקורסים, הסדנאות והפודקסטים של טל למדתי המון על עצמי. כל התובנות והכלים שקיבלתי דרכו מהווים חלק סופר משמעותי בתהליך הצמיחה והשיקום של החיים שלי כמתמודדות נפש.טל מסביר את הרעיונות בצורה מושלמת ומספק כלים להטמעה מעשית. אלה לא רעיונות שנשארים רק בראש כידע אלא הופכים לתרגילי חיים לפיתוח המודעות העצמית וכך ניתן ליצר שינוי.תודה טל!
Joyce Suliman
Joyce Suliman
14:43 20 Feb 23
קורס אימפקט- חוויה משנת חיים. למידה ועבודה פנימית עמוקה ועוצמתית. מומלץ בחום.הפודקסט “ סליחה זה לא שהזמנתי״ הפך להיות פס הקול של הבקרים שלי לתקופה מסויימת. מקדם לשינוי בחיים❤️
יפעת אליאס
יפעת אליאס
15:17 25 Feb 23
קורס משנה תפיסת חיים, תודה רבה טל ,היה לעניין , מלמד ומהנה
רונן גולוב
רונן גולוב
11:10 15 Feb 23
בשבוע שעבר סיימתי את קורס האונליין.
היה מעניין, מעשיר, מעמיק, ומעורר חשיבה. טל מרצה מצויין, ואפילו דרך הזום הזמן עף והמפגש זרם בצורה נפלאה. הרווחתי תובנות משמעותיות.
ממליצה בחום לכל מי שמעוניין להעמיק וללמוד על עצמו.
Limor Greenfield Samet
Limor Greenfield Samet
17:52 27 Dec 20
קורס מדהים, עמוק, כנה, צנוע, פרטני, משנה חיים, ממליץ בחום
Ariel Apeloig
Ariel Apeloig
08:46 22 Feb 23
js_loader

היי, כאן טל בשן

ואם אנחנו עדיין לא מכירים.. בקצרה עליי – נולדתי באפריקה, התחנכתי בשוויץ, פיקדתי ביחידה מיוחדת.

וב-1999 התחלתי לפתח מודל ברור וישים שמאפשר לכל אדם לקיחת אחריות ושינוי של תוצאות חייו.

במשך 10 שנים תירגלתי את המודל עם מפקדי טייסות בחיל האוויר, 

רופאים ומנהלי מחלקות בבתי חולים, בנקים וחברות הייטק גדולות.

ב2010 המודל נחשף גם לשוק הפרטי.

קצת היסטוריה..

השנה היא 1999. 

הייתי בן 30 וכמו אצל הרבה אנשים, גם החיים שלי נראו טוב מבחוץ אבל הרגישו רע מבפנים.

בשלב מסוים הם הרגישו כל כך רע, שהחלטתי לעצור הכל, נפרדתי מבת הזוג אחרי 5 שנים,

עזבתי תפקיד בכיר במשרד פרסום, חזרתי לבית הילדות שלי, ויצאתי למסע של התפתחות אישית.

הייתי מוכן לעשות Reset ולהתחיל את החיים שלי מההתחלה – הרגשתי שחייתי חיים של מישהו אחר ולא יכולתי לשאת את זה יותר.

יצאתי למסע לימודים, הבעיה היתה שרוב החומרים שנתקלתי בהם,

היו או גבוהים מידי ומורכבים מאוד ליישום, או נמוכים ושטחיים מידי.

לקח לי המון זמן לזקק לעצמי את הידע האפקטיבי ביותר ולייצר בעזרתו שינוי אמיתי שגם החזיק אצלי מעמד לאורך זמן.

ובאופן מפתיע..

בכל פעם שמישהו ביקש ממני להסביר לו על התהליכים שעברתי,

גיליתי שאותם אנשים הצליחו לייצר שינוי לא פחות עמוק משלי, אבל בהרבה פחות זמן ממה שזה לקח לי.

פתאום הבנתי שיש לי כישרון לקחת רעיונות עמוקים ומורכבים ולהפוך אותם לפשוטים וקלים ליישום בעבור אחרים.


בשלב הזה אני מבין שעליתי על משהו. ואני מתחיל להעביר סדנאות של יום יומיים

ואפילו חמישה ימים רצופים של לימוד ושימוש בכלים שפיתחתי.

ואז הפידבקים מתחילים להגיע:

 

פתאום בן אדם אומר לך שהוא תקוע כבר 10 שנים והוא ניסה כבר אינספור מטפלים וסדנאות,

והשיטה שלך שינתה לו את החיים תוך יום או יומיים של עבודה ממוקדת.


או כשאמא מצליחה לשנות את ההתנהגות של הבן שלה תוך 24 שעות מסיום הסדנה.

(וזה אחרי שהיא שפכה  שנים כסף על פסיכולוגים, טיפולים ויועצים – ללא הועיל).


או כשעסק של מישהו פתאום מתחיל להמריא אחרי שגילינו בצורה מדויקת

מה תוקע אותו במשך שנים וגורם לעסק שלו לדשדש למרות כל העשייה והמאמצים.

ומאז, כבר 20 שנה אני יודע שיש לי זהב ביד..

 שיש לי גישה למידע שיכול להפוך חיים של אנשים. 

משהו שעובד שוב ושוב, ומביא תוצאות אמיתיות. ופשוט משנה חיים.

 

אבל כאן, נוצרה בעיה. 

מצד אחד אני מעוניין להשפיע על כמות גדולה של אנשים. 

מצד שני, מצאתי את עצמי מלמד בכל פעם קבוצה של מקסימום 12 איש. זה תסכל אותי ברמות שקשה לי לתאר.

 

בשלב מסויים, לפני כמה שנים, אפילו פתחתי הכשרה מיוחדת 

ובמשך שנה שלמה לימדתי 12 מדריכים מנוסים, את כל מה שידעתי

– על מנת שיוכלו לתת לאנשים להשתמש באופן מבוקר בכלים האלה.

 

אבל גם זה לא עזר.

עדיין היה קשה לי מאוד לסמוך עליהם ולאפשר להם לשחרר את הידע הזה באופן נאמן למקור.

ואז, הגיעה הקורונה ואילצה אותי כמו רבים אחרים – להשתנות.

 

אחרי שבועות של חקירה והעמקה בכל המודלים והכלים של בית הספר – האמנתי שמצאתי את הדרך.

 

זיקקתי ארבעה כלים (אפשר לקרוא להם אפילו חוקים) שניתן ללמד בצורה ברורה ובטוחה, ושהם בפירוש יכולים לשנות חיים.

את חומרי הליבה העמוקים ביותר, המשכתי ללמד בקבוצות קטנות ובסדנאות נבחרות. 

 

וככה פתאום מתוך האתגר, נולד לי תינוק חדש ומדהים – 

קורס  העונה לשם "מה שמואר צומח" שמוגש בפורמט דיגיטלי.

 

בקצרה, מה שמואר צומח הוא קורס שמפשט ומסביר פרקטית ארבעה חוקים.

חוקי טבע קשיחים ומוכחים, שכבר מלווים את האנושות אלפי שנים, עוברים מדור לדור בספרים נישתיים,

דרך מורים גדולים ובמאמרים מדעיים.

 

והתוצאות?

אני יודע שזה נשמע בומבסטי – אבל כל מי שעשה שימוש בכלים בצורה רצינית שינה את חייו. נקודה.

״מה שמואר צומח״ הוא קורס פרקטי שמלמד ארבעה חוקים עוצמתיים -

חוק מספר 1 – 

חוק הסיבה והתוצאה:


החוק הזה הוא אחד הסודות הגדולים ביותר בעולם והוא פועל תמיד ובכל מקום.


הוא מוכיח שהפעולות שאנחנו עושים פחות משפיעות על המציאות ממה שלימדו אותנו לחשוב.

ושהסיבות מהם אנחנו פועלים, כלומר המצב הנפשי שמוביל לפעולה, משמעותי פי אלף, ותמיד מנצח את המעשים שלנו.


השיעור הזה מלמד, גם איך לזהות את הסיבות מהן אנחנו פועלים וגם איך לשנות אותן.

מי שלא מבין את החוק הזה, איך הוא פועל ואיך להשתמש בו, הסיכוי שלו לפרוץ ולהשתנות אפסי.

חוק סיבה ותוצאה הוא חוק עצום ומורכב, אבל הוא מועבר בצורה כל כך פשוטה –

שאפשר להתחיל לעבוד איתו בו דקה מסיום הקורס. ולהתחיל שינוי אמיתי.


חוק מספר 2 – 

 מיקודי שליטה:

 

מרגישים שהעולם מנהל אתכם?

עייפים מלקבל החלטות שמושפעות על ידי אחרים?

מצב הרוח שלכם משתנה בגלל התנהגויות של אחרים?

העולם מתחלק ל-2 סוגים של אנשים:

כאלה שמחליטים לעצמם, וכאלה שהעולם קובע להם.

קובע להם איך הם מרגישים, איך הם מתנהגים ואיך הם פועלים.

אנחנו קוראים לזה אנשים בעלי מיקוד שליטה פנימי או אנשים בעלי מיקוד שליטה חיצוני.


החלק הזה בקורס יעניק לכם כלי פרקטי,

שיאפשר לכם לשאול "שאלת עוצמה" אחת פשוטה שבכוחה להחזיר לכם את הכוח והשליטה על החיים.


להפוך אתכם לאנשים בעלי מיקוד שליטה פנימי!

להיות אלו שבוחרים באופן חופשי את נתיב החיים שלהם, ולא כאלה שאחרים בוחרים את הנתיב עבורם.

 

 

חוק מספר 3 – 

מה שמואר צומח:

 

איך לשנות את ההתנהגות של האנשים שמקיפים אותי – ע"י שימוש נכון בתודעה שלי.

לא משנה אם מדובר בבעלך, הילד שלך, אשתך, אבא שלך, הבוס שלך, או הכפיף שלך..

גם אם מדובר בהתנהגויות קבועות שניסית לשנות שנים ללא הצלחה.

 

בנוסף – החוק הזה ילמד אותך איך להסיר חסמים עצמיים

המונעים ממך לשבור את תקרת הזכוכית של עצמך ולהגיע למטרות שהצבת.

"מה שמואר צומח" עוזר לנו לנצח את הקול הפנימי הזה שאומר

"אני לא מספיק טוב", "אני לא מספיק רצינית" "אני לא ראוי".

"מה שמואר צומח" מלמד איך להאיר על כוחות פנימיים מצמיחים כנגד אלו המקטינים אותנו.

 

חוק מספר 4 – 

תודעה בוראת מציאות:


התעייפת מ"תחשוב טוב יהיה טוב"?

אף פעם לא האמנת שלדמיין חנייה בת"א יעזור לך למצוא כזאת?

מרגיז אותך לשמוע שוב "תחייך והעולם יחייך אליך"?

החלק הזה בקורס מדבר על איך באמת להפוך את אם כל הקלישאות של "תודעה בוראת מציאות" לכלי עבודה יעיל וישים.

כאן, יש לנו בשבילך את הדבר האמיתי.  המהות מאחורי הקלישאות.

זהו כלי עבודה רציני, רב עוצמה, עמוק, נגיש וקל ליישום.

כי האמת היא?

שמחשבות באמת הופכות למציאות,

רק שצריך לדעת איך לשלוט בהן כמו מקצוען.

וזה אפשרי.

הצלחנו לעשות משהו מאוד מיוחד. במשך 20 שנה, מיצינו חקרנו וזיקקנו את רוב הספרות העתיקה והמודרנית

שיש לעולם להציע בתחום בריאת המציאות.

והתוצאה? תשפטו בעצמכם.

הצלחנו לייצר שיטה לבריאת מציאות שאפשר ללמוד בפחות משעה,

שיטה שמשלבת בין הרוחני לפרקטי.

שיטה שהיא אמיתית ופשוטה ליישום ושאין שום פשרות לגבי העומק והשורשים הרוחניים שבה.

השיטה פועלת באמצעות 5 עקרונות ברורים –

על איך מגדירים רצון ברור, איך מנסחים אותו, איך משמרים אותו ואיך פועלים כדי לממש אותו.

כל זה נגיש, ברור ואפקטיבי, והכי חשוב – מוכח בפועל כבר למעלה מ 20 שנה.


וזאת הבטחה שאני מרשה לעצמי להבטיח:

ברגע שתכירו ותשתמשו בכלים האלה – החיים שלכם ישתנו – לתמיד.

למי הקורס מיועד?

למי שנמאס לו  – להתעורר בבוקר ולהרגיש שהוא חי חיים של מישהו אחר, שהוא מבוזבז ולא מממש את עצמו.

מי שחולם לקום בשמחה ליום עבודה מתגמל, כזה שהוא באמת רוצה, מתוך בחירה חופשית.

למי שמאמין שמגיע לו יותר, רגשית וכלכלית והוא חושב שהגיע הזמן שזה יקרה.

 

 

להורים שנמאס להם לחזור שוב ושוב לאותן התנגשויות ופיצוצים מול הילדים שלהם.

וחולמים על ילד שמח, שמממש את הפוטנציאל שלו, שמשתף ורואה בהם כתובת לכל בעיה.

 

למנהלים  – שהיו רוצים להנהיג ולקחת את הארגון והקריירה שלהם קדימה,

אבל במקום זאת, מוצאים את עצמם עסוקים במלחמות, מתקשים לייצר אמון מול העובדים, 

ונאלצים לשאת בעומס העבודה ובפוליטיקה המתישה שגורמת להם לדרוך במקום בעוד אחרים מתקדמים.

 

 

למי שרוצה זוגיות טובה יותר, להפסיק לשכפל קונפליקטים בקשר הזוגי, 

למי שרוצה להשפיע באמת על ההתנהגות של בן הזוג שלו, 

למי שנמאס שיותר מידי פעמים הפחד הוא  המנהל האמיתי של מערכת היחסים שלו ולא הרצון והבחירה החופשית שלו.

 

לאנשים שמתאמצים לשפר את החיים שלהם ושמרגישים שהתוצאות לא מתקשרות עם כמות המאמץ  והמשאבים שהם משקיעים.

לכל מי שבאמת רוצה להציב מטרות ולהשיג אותן ושמאמין שהרוח משפיעה על החומר.

למי זה לא מתאים?

למי שבטוח ב100% שהוא לא צריך או לא יכול להשתנות, ושעד שהעולם לא ישתנה מצבו לא ישתנה.

למי שנוטה לחיות בגישת הקורבן ומאשים את האחרים והסביבה בתוצאות חייו.

למי שלא מאמין שאפשר או יש טעם לחבר בין רוח לחומר.

ההשקעה שלך ב״מה שמואר צומח״​

ההשקעה שלך
ב״מה שמואר צומח״

כמה שווה לך לשנות חיים?

אובייקטיבית: הערך שיש למידע הזה שאספתי וזיקקתי במשך למעלה מ 20 שנה – הוא Priceless  

והתמורה שאלפי לקוחות עד היום הפיקו ממנו היא עצומה.

ולכן אם הוא היה נמדד בתמורה וב"ערך" – גם 5,000 ש"ח היה יכול להיות תמחור הוגן עבורו.

הוא בוודאות יחסוך לכם הון בייעוץ, בטיפולים בתקיעויות ובקונפליקטים.

הוא אפילו יכול לייצר לכם הון קטן אם זה מה שתבחרו לעשות איתו.

אבל אם אני צריך לבחור, בין אלף איש שיקנו את זה ב5,000  ש"ח

לבין חמשת אלפים איש שיקנו ב1,000 ש"ח?

 

אני תמיד אבחר להגיע ליותר אנשים ולעשות שינוי גדול יותר בעולם.

 

ולכן החלטתי שאני מתמחר אותו במחיר שווה לכל נפש, שיאפשר לכל מי שרוצה לצמוח להשתמש בו, ללא קשר למשאבים שיש לו כרגע.

לזמן מוגבל: המחיר לקורס היום הוא 496 ש"ח בלבד.

לזמן מוגבל: המחיר לקורס היום

הוא 496 ש"ח בלבד.

או 124 ש"ח ב 4 תשלומים שווים.

בונוס  1 – מפגש תרגול חינמי בלייב

כדי לוודא שבאמת תפיקו מהקורס הזה את המקסימום, החלטתי לתת ל100 הרוכשים הראשונים גישה ל"מפגש תרגול" בזום. 

מפגש איתי, בלייב, שבמסגרתו יהיה אפשר לשאול שאלות, 

להציף ולשתף, להעמיק וללמוד איך לעבוד באופן פרקטי עם החומרים שיש בקורס הזה.

המפגש בשווי 250 ש"ח –  במתנה.

בונוס 2 (גישה לקבוצת ווצאפ)

וכדי להבטיח שתוכלו להפיק מהקורס את המקסימום – פתחנו קבוצת וואטסאפ שקטה וחינמית, בה יינתן מקום אחת לכמה זמן לשאלות הבהרה והעמקה, 

זאת כדי לוודא שלא תישאר לך שום שאלה לא פתורה בנוגע לשימוש בידע ובחוקים של "מה שמואר צומח"

- מלמדים באחריות -

לא למדתם, לא השכלתם, לא נהניתם. מרגישים שלא קיבלתם תמורה?

כספכם יוחזר לכם בחזרה עם חיוך ובלי שאלות.

אחרי יותר מ 1,000  תלמידים מרוצים – אתם מוזמנים להפתיע אותנו ולהיות הראשונים שמבקשים החזר 🙂

הגיע הזמן לקבל החלטה משנת חיים

הירשמו עכשיו

הגיע הזמן לקבל החלטה משנת חיים. הירשמו עכשיו >

דברים ששואלים אותנו

הקורס "מה שמואר צומח" כולל  ארבעה שיעורים גדולים.

השיעורים מחולקים ל 23 יחידות לימוד ברורות, קלות לעיכול וברות יישום. 

כל שיעור מחולק לתאוריה, שאלות ותשובות, העמקה ותרגול שיאפשר לכם ליישם את הכלים בחיי היומיום. סה"כ אורך הקורס – למעלה מ 4 שעות.

לצפות בזמנך החופשי בקורס כשאת/ה מרוכז ופנוי ללמידה. להקשיב היטב לחלק של השאלות ותשובות ולהשתדל לעשות את התרגול כפי שהוא מוצג בסוף כל אחד מהשיעורים.

מיד לאחר התשלום ישלח אליך למייל קישור עם פרטי התחברות לקורס המלא.

במקביל תישלח למייל שלך חשבונית מס קבלה על התשלום.

אם לאחר צפייה בקורס תרגיש.י מכל סיבה שהיא שלא קיבלת תמורה, כספך יוחזר אליך מיד וללא שום שאלות.

מי שרכש את הקורס יוכל לצפות בו מתי שירצה, באיזה קצב שירצה ולתקופה בלתי מוגבלת.

 

כל מי שירכוש את הקורס יקבל לינק הצטרפות לקבוצת הוואטסאפ בה חברים כל הצופים בקורס.
כל שאלה שיש לכם אתם מוזמנים לכתוב בקבוצה וטל ידאג לענות עליה בהרחבה.

התשלום לקורס מתבצע כאן .

יש למלא את הפרטים ולעבור לדף תשלום מאובטח. ניתן לשלם בכרטיס אשראי או בביט.

מבחינתנו, התמחור הנוכחי הוא כזה שמאזן בין השאיפה שלנו להתפרנס מהעשייה שלנו לבין הרצון שלנו להגיע ולהשפיע על קהלים רחבים.
עם זאת, אנחנו שומרים לעצמנו את הזכות לעדכן את מחיר הקורס בכל עת.

לא. למעט המבוא – כל השיעורים בקורס הזה לא מועברים בסדנת אימפקט המלאה.

בניגוד לפודקאסט כאן אנחנו נכנסים לעומק הנושאים בצורה מובנית ודידקטית כמו בכיתה אמיתית – אין באמת מקום להשוואה בין הפודקאסט (שאותו אנחנו מאוד אוהבים) לבין הקורס הדיגיטלי המושקע הזה.

האמת היא שאנחנו חושבים שזו בדיוק העוצמה של הקורס הזה שהוא מחבר בין הרוחני לפרקטי בלי ללבוש שרוואל.

לא סתם לימדנו את החומרים האלו – בהצלחה גדולה, במשך יותר מעשור מפקדי טייסות קרב ומנהלי מחלקות בבתי חולים. שתי קבוצות שפחות מחבקות עצים ביום יום.

כן בשמחה, אפשר לשלוח לנו שאלות למייל הזה office.talbashan@gmail.com

בוודאי. תוכלו להירשם כאן בטופס לקבלת טעימה מהקורס לWhatsApp ללא תשלום (יש לסמן את תיבת הסימון)

הארגונים שהצטרפו אלינו - עכשיו תורך